Όλα τα Προϊόντα
-
πετώντας μέρη αργιλίου
-
Πετώντας μέρη βαρύτητας
-
Πετώντας μέρη μηχανημάτων
-
Πετώντας αυτοκίνητα μέρη
-
Ιατρικές ρίψεις
-
Πετώντας μέρη μοτοσικλετών
-
Πετώντας μέρη ακρίβειας
-
Μέρη εξοπλισμού αυτοματοποίησης
-
Ηλεκτρικές ρίψεις οχημάτων
-
Χαμένα πετώντας μέρη κεριών
-
Πετώντας μέρη μετάλλων
-
Ανταλλακτικά χύτευσης σιδηροδρόμων
λέξεις-κλειδιά [ aluminum casting parts ] αγώνας 209 προϊόντα.
Πετώντας μέρη βαρύτητας ASTM, προσαρμοσμένα μηχανικά συστατικά με τη στίλβωση
| Συσκευασία: | Ξύλινη περίπτωση |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Στίλβωση |
| διαδικασία ρίψης: | Χαμένη ρίψη κεριών |
Προσαρμοσμένα πετώντας μέρη μετάλλων με την υποβολή σε ανοδική οξείδωση αμμόστρωσης στίλβωσης
| Ποιοτικός έλεγχος: | Επαγγελματικά εργαλεία δοκιμής |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, DIN, JIS, κ.λπ. |
| Σχήμα σχεδίων: | PDF, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
πετώντας μέρη οχημάτων ανοχής 0.01mm με την υποβολή σε ανοδική οξείδωση ζωγραφικής στίλβωσης
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Ανοχή: | 0.01mm |
| Εξοπλισμός: | Ρίψη κύβων Machine+CNC |
Προσαρμοσμένα γυαλισμένα πετώντας μέρη ακρίβειας με τα πρότυπα DIN JIS ASTM
| Εφαρμογή: | Μέρη μηχανημάτων |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, DIN, JIS, ΜΒ |
| Βάρος: | 0,1-100 κιλά |
Υλική 0.1mm μερών ρίψης συνήθειας μοτοσικλετών ανοχή ανοξείδωτου
| Ανοχή: | ±0.1mm |
|---|---|
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
| Η επιφάνεια τελειώνει: | Ομαλός |
Προσαρμοσμένα πετώντας μέρη σιδηροδρόμων μετάλλων με τη στίλβωση ISO9001 επικυρωμένα
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υπηρεσία: | COem Serivice |
| Διαστάσεις: | Απαιτήσεις ή δείγμα σχεδίων |
CNC που επεξεργάζεται τα πετώντας τμήματα μερών ακρίβειας για το cOem σιδηροδρόμων στη μηχανή
| Συσκευασία: | Χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Υλικό: | OEM/ODM |
| COem: | Αποδεκτός |
Πετώντας μέρη σιδηροδρόμων συνήθειας, ρίψεις χαμηλής πίεσης ISO9001 επικυρωμένες
| Ανοχή: | ±0.1mm |
|---|---|
| Υλικό: | OEM/ODM |
| Κατεργασία: | CNC ακρίβειας κατεργασία |
Πετώντας τμήματα 0.1mm μερών σιδηροδρόμων υψηλής ακρίβειας ODM cOem ανοχής
| MOQ: | 100pcs |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μέρη μετάλλων σιδηροδρόμων cOem |
| Διαστάσεις: | Απαιτήσεις ή δείγμα σχεδίων |
Γυαλισμένα cOem μέρη ρίψεων κύβων βαρύτητας για τα ιατρικά συστατικά
| ΔΟΚΙΜΗ: | Φάσμα, σκληρότητα, εκτατή δύναμη |
|---|---|
| Διαστάσεις: | Απαιτήσεις ή δείγμα σχεδίων |
| Υλικό: | Μέταλλο |

