Όλα τα Προϊόντα
-
πετώντας μέρη αργιλίου
-
Πετώντας μέρη βαρύτητας
-
Πετώντας μέρη μηχανημάτων
-
Πετώντας αυτοκίνητα μέρη
-
Ιατρικές ρίψεις
-
Πετώντας μέρη μοτοσικλετών
-
Πετώντας μέρη ακρίβειας
-
Μέρη εξοπλισμού αυτοματοποίησης
-
Ηλεκτρικές ρίψεις οχημάτων
-
Χαμένα πετώντας μέρη κεριών
-
Πετώντας μέρη μετάλλων
-
Ανταλλακτικά χύτευσης σιδηροδρόμων
λέξεις-κλειδιά [ aluminum casting parts ] αγώνας 209 προϊόντα.
Μηχανικά πετώντας μέρη βαρύτητας, ρίψεις κραμάτων αργιλίου υψηλής ακρίβειας
| Χρονική ανοχή: | 15-30 ημέρες |
|---|---|
| Συσκευασία: | Χαρτοκιβώτιο, ξύλινη περίπτωση, παλέτα |
| Βάρος ρίψης: | 0,1-100 κιλά |
Πετώντας μέρη βαρύτητας κραμάτων χαλκού με την υποβολή σε ανοδική οξείδωση στίλβωσης
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γυάλισμα, Ανοδίωση, Επιμετάλλωση, Βάψιμο, Βαφή πούδρας |
|---|---|
| Μέθοδος ρίψης: | Ρίψη βαρύτητας |
| όρος πληρωμής: | T/T, L/C, PayPal, Western Union |
Πετώντας μέρη βαρύτητας μηχανολόγου μηχανικού, βιομηχανικά ανταλλακτικά αντιδιαβρωτικά
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου, κράμα ψευδαργύρου, κράμα μαγνησίου, κράμα χαλκού |
|---|---|
| όρος πληρωμής: | T/T, L/C, PayPal, Western Union |
| Ποιοτικός έλεγχος: | Επαγγελματική επιθεώρηση |
Πετώντας μέρη βαρύτητας μετάλλων με την επεξεργασία επιφάνειας ζωγραφικής επένδυσης
| Μέγεθος ρίψης: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Γυάλισμα, Ανοδίωση, Επιμετάλλωση, Βάψιμο, Βαφή πούδρας |
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου, κράμα ψευδαργύρου, κράμα μαγνησίου, κράμα χαλκού |
Πετώντας μέρη ακρίβειας κραμάτων ψευδάργυρου για την ηλεκτρονική κατασκευής
| Μέθοδος ρίψης: | Ρίψη βαρύτητας |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου, κράμα ψευδαργύρου, κράμα μαγνησίου, κράμα χαλκού |
| Συσκευασία: | Χαρτοκιβώτιο, ξύλινη περίπτωση, παλέτα |
Πετώντας μέρη μετάλλων υψηλής ακρίβειας, μέρη μηχανημάτων συνήθειας 0.1mm ανοχή
| Συσκευασία: | Ξύλινη περίπτωση |
|---|---|
| Μορφοποίηση χύτευσης: | Ρίψη |
| Ανοχή: | ±0.1mm |
Προσαρμοσμένες ρίψεις της EV, μέρη ρίψεων κύβων βαρύτητας με τα πρότυπα ASTM DIN ΜΒ
| Θερμική επεξεργασία: | Ανόπτηση |
|---|---|
| Συσκευασία: | Ξύλινη περίπτωση |
| Βάρος: | 1-100kg |
Πετώντας μέρη κεριών ASTM χαμένα πρότυπα με το υλικό ορείχαλκου αργιλίου χάλυβα
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Επεξεργασία: | Χαμένη ρίψη κεριών |
| Εφαρμογή: | Επεξεργασία μερών μετάλλων |
Ακρίβεια CNC που επεξεργάζεται τα πετώντας μέρη μετάλλων με το υλικό χάλυβα ορείχαλκου αργιλίου στη μηχανή
| OEM/ODM: | Διαθέσιμος |
|---|---|
| Κατεργασία: | CNC ακρίβειας κατεργασία |
| Σχήμα σχεδίων: | PDF, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Χαμένα υψηλή ακρίβεια πετώντας μέρη κεριών, CNC που επεξεργάζονται τις ρίψεις με την ανόπτηση στη μηχανή
| Ανοχή: | ±0.1mm |
|---|---|
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/PDF/DWG/IGS/STP |
| Εφαρμογή: | Επεξεργασία μερών μετάλλων |

