Όλα τα Προϊόντα
-
πετώντας μέρη αργιλίου
-
Πετώντας μέρη βαρύτητας
-
Πετώντας μέρη μηχανημάτων
-
Πετώντας αυτοκίνητα μέρη
-
Ιατρικές ρίψεις
-
Πετώντας μέρη μοτοσικλετών
-
Πετώντας μέρη ακρίβειας
-
Μέρη εξοπλισμού αυτοματοποίησης
-
Ηλεκτρικές ρίψεις οχημάτων
-
Χαμένα πετώντας μέρη κεριών
-
Πετώντας μέρη μετάλλων
-
Ανταλλακτικά χύτευσης σιδηροδρόμων
λέξεις-κλειδιά [ aluminum casting parts ] αγώνας 209 προϊόντα.
Υλικό κραμάτων αργιλίου μερών ρίψεων κύβων βαρύτητας χαμηλής πίεσης για τα μηχανικά μέρη
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Φόρμα: | OEM/ODM |
| Σχήμα σχεδίων: | PDF/DWG/IGS/STP/X_T |
Πετώντας τμήματα αργιλίου βαρύτητας χαμηλής πίεσης με την ανοπτώντας ομαλοποίηση
| Θερμική επεξεργασία: | ανόπτηση/κανονικοποίηση |
|---|---|
| Υπηρεσία: | COem Serivice |
| Σχήμα σχεδίων: | PDF/DWG/IGS/STP/X_T |
Πετώντας μέρη άμμου μετάλλων, πετώντας τμήματα αλουμινίου ακρίβειας
| Ανοχή: | ±0.01mm |
|---|---|
| Υπηρεσία: | COem Serivice |
| Σχήμα σχεδίων: | PDF/DWG/IGS/STP/X_T |
Πετώντας υλικό αλουμινίου μερών βαρύτητας χαμηλής πίεσης με τη στίλβωση
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Στίλβωση |
|---|---|
| Διαστάσεις: | Απαιτήσεις ή δείγμα σχεδίων |
| Υλικό: | Αργίλιο |
Υποβολή σε ανοδική οξείδωση των πετώντας μερών βαρύτητας με το υλικό κραμάτων ψευδάργυρου κραμάτων αργιλίου
| Ποιοτικός έλεγχος: | Επαγγελματική επιθεώρηση |
|---|---|
| Ανοχή: | ±0.01mm |
| Βάρος ρίψης: | 0,1-100 κιλά |
Πετώντας μέρη βαρύτητας υψηλής ακρίβειας, πετώντας τμήματα αργιλίου με την υποβολή σε ανοδική οξείδωση στίλβωσης
| Ανοχή: | ±0.01mm |
|---|---|
| όρος πληρωμής: | T/T, L/C, PayPal, Western Union |
| Εξοπλισμός επιθεώρησης: | CMM, Προβολέας, Δοκιμαστής σκληρότητας, Δοκιμαστής αλατιού σε σπρέι |
Πετώντας μέρη βαρύτητας cOem, πετώντας τμήματα ακρίβειας με την υποβολή σε ανοδική οξείδωση στίλβωσης
| Ποιοτικός έλεγχος: | Επαγγελματική επιθεώρηση |
|---|---|
| Χρονική ανοχή: | 15-30 ημέρες |
| Μέγεθος ρίψης: | Προσαρμοσμένος |
Αντιδιαβρωτικά πετώντας μέρη βαρύτητας με το υλικό κραμάτων χαλκού κραμάτων μαγνήσιου
| Χρονική ανοχή: | 15-30 ημέρες |
|---|---|
| Διαστάσεις: | Απαιτήσεις ή δείγμα σχεδίων |
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου, κράμα ψευδαργύρου, κράμα μαγνησίου, κράμα χαλκού |
CNC μερών ρίψης ακρίβειας βαρύτητας κραμάτων αργιλίου κατεργασία
| Ανοχή: | ±0,1 χλστ |
|---|---|
| διαδικασία ρίψης: | Χαμένη ρίψη κεριών |
| Πρότυπα: | ASTM, DIN, JIS, ΜΒ |
Πετώντας μέρη αυτοκινήτου αργιλίου ακρίβειας, αυτοκίνητα πετώντας συστατικά αντιδιαβρωτικά
| Βάρος: | 1-10kg |
|---|---|
| Ποιοτικός έλεγχος: | Επαγγελματική επιθεώρηση |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Στίλβωση, ζωγραφική, υποβολή σε ανοδική οξείδωση |

