Όλα τα Προϊόντα
-
πετώντας μέρη αργιλίου
-
Πετώντας μέρη βαρύτητας
-
Πετώντας μέρη μηχανημάτων
-
Πετώντας αυτοκίνητα μέρη
-
Ιατρικές ρίψεις
-
Πετώντας μέρη μοτοσικλετών
-
Πετώντας μέρη ακρίβειας
-
Μέρη εξοπλισμού αυτοματοποίησης
-
Ηλεκτρικές ρίψεις οχημάτων
-
Χαμένα πετώντας μέρη κεριών
-
Πετώντας μέρη μετάλλων
-
Ανταλλακτικά χύτευσης σιδηροδρόμων
λέξεις-κλειδιά [ aluminum casting parts ] αγώνας 209 προϊόντα.
Αυτοκινητικά πετώντας μέρη βαρύτητας κραμάτων αλουμινίου με CNC την κατεργασία
| Ανοχή: | 0.01mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητα μέρη |
| Τύπος επεξεργασίας: | Ρίψη |
Τα πετώντας μέρη βαρύτητας μετάλλων ODM με την επιφάνεια στίλβωσης τελειώνουν τα πρότυπα ASTM
| Επιθεώρηση: | 100% επιθεώρηση |
|---|---|
| Συσκευασία: | Ξύλινη περίπτωση/παλέτα/χαρτοκιβώτιο |
| Ανοχή: | ±0.1mm |
CNC που επεξεργάζεται τα πετώντας μέρη αυτοκινήτων με την επεξεργασία επιφάνειας υποβολής σε ανοδική οξείδωση ζωγραφικής στη μηχανή
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Στίλβωση, ζωγραφική, υποβολή σε ανοδική οξείδωση |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας: | Ρίψη |
| Βάρος: | 1-10kg |
Αντιδιαβρωτικά πετώντας μέρη μετάλλων, επεξεργασμένα στη μηχανή CNC συστατικά για αυτοκίνητο
| Ανοχή: | ±0.001mm |
|---|---|
| Διαδικασία: | Ρίψη |
| Κατεργασία: | CNC ακρίβειας κατεργασία |
Ακρίβεια CNC που επεξεργάζεται το πετώντας υλικό ανοξείδωτου αργιλίου μερών σιδηροδρόμων στη μηχανή
| Διαστάσεις: | Απαιτήσεις ή δείγμα σχεδίων |
|---|---|
| Ανοχή: | ±0.1mm |
| Συσκευασία: | Χαρτοκιβώτιο |
Υποβάλλοντας σε ανοδική οξείδωση τα πετώντας μέρη βαρύτητας για το CE ιατρικών συσκευών επικυρωμένο
| όρος πληρωμής: | T/T, L/C |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ιατρικά μέρη |
| Βάρος: | 0.01-100kg |
Αυτοκινητικά πετώντας μέρη κραμάτων αργιλίου, πετώντας cOem τμημάτων ακρίβειας
| Εξοπλισμός: | Ρίψη κύβων Machine+CNC |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αυτοκίνητα μέρη |
| Βάρος: | 1-10kg |
Πετώντας μέρη βαρύτητας κραμάτων ψευδάργυρου με τη στίλβωση της σκόνης που ντύνει την ανοχή 0.01mm
| Σχήμα σχεδίων: | PDF, CAD, IGS, STP, X_T |
|---|---|
| Ανοχή: | ±0.01mm |
| Εξοπλισμός επιθεώρησης: | CMM, Προβολέας, Δοκιμαστής σκληρότητας, Δοκιμαστής αλατιού σε σπρέι |
Πετώντας μέρη οχημάτων cOem με την επεξεργασία επιφάνειας ζωγραφικής στίλβωσης
| Εξοπλισμός: | Ρίψη κύβων Machine+CNC |
|---|---|
| Βάρος: | 1-10kg |
| Συσκευασία: | Ξύλινη περίπτωση |
Αυτόματα πετώντας μέρη βαρύτητας, επεξεργασμένες στη μηχανή CNC ρίψεις 0.01mm ανοχή
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Τύπος επεξεργασίας: | Ρίψη |
| MOQ: | 100 κομμάτι |

