Όλα τα Προϊόντα
-
πετώντας μέρη αργιλίου
-
Πετώντας μέρη βαρύτητας
-
Πετώντας μέρη μηχανημάτων
-
Πετώντας αυτοκίνητα μέρη
-
Ιατρικές ρίψεις
-
Πετώντας μέρη μοτοσικλετών
-
Πετώντας μέρη ακρίβειας
-
Μέρη εξοπλισμού αυτοματοποίησης
-
Ηλεκτρικές ρίψεις οχημάτων
-
Χαμένα πετώντας μέρη κεριών
-
Πετώντας μέρη μετάλλων
-
Ανταλλακτικά χύτευσης σιδηροδρόμων
λέξεις-κλειδιά [ aluminum casting parts ] αγώνας 209 προϊόντα.
Γυαλισμένα πετώντας μέρη ακρίβειας συνήθειας με τα πρότυπα DIN ASTM JIS
| Βάρος: | 0,1-100 κιλά |
|---|---|
| OEM/ODM: | Αποδεκτός |
| Υλικό: | Με βάση τις ανάγκες του πελάτη |
Προσαρμοσμένα πετώντας μέρη ακρίβειας, επεξεργασμένα στη μηχανή CNC πρότυπα μερών ASTM μετάλλων
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Στίλβωση |
|---|---|
| Υλικό: | Με βάση τις ανάγκες του πελάτη |
| Εφαρμογή: | Ανταλλακτικά Μηχανημάτων |
Ra0.8 υψηλή ακρίβεια μερών ρίψης μετάλλων τραχύτητας για το ηλεκτρικό αυτοκίνητο της EV
| Τεχνολογία επεξεργασίας: | Επένδυση που πετά τη ρίψη βαρύτητας、 |
|---|---|
| Υλικό: | OEM/ODM |
| Διαστάσεις: | Απαιτήσεις ή δείγμα σχεδίων |
CNC επεξεργάστηκε τις ηλεκτρικές ρίψεις οχημάτων, πετώντας μέρη βαρύτητας με τα πρότυπα ASTM στη μηχανή DIN ΜΒ
| Μέθοδος ρίψης: | Χαμένη ρίψη κεριών |
|---|---|
| Εξοπλισμός: | Ρίψη κύβων Machine+CNC |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Στίλβωση |
Τυποποιημένες ηλεκτρικές ρίψεις οχημάτων ΜΒ, πετώντας μέρη μετάλλων με την ανόπτηση
| Ανοχή: | 0.05mm |
|---|---|
| Τεχνολογία επεξεργασίας: | Επένδυση που πετά τη ρίψη βαρύτητας、 |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
Πετώντας μέρη CNC συνήθειας ASTM τυποποιημένα που επεξεργάζονται στη μηχανή για το ηλεκτρικό όχημα
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Στίλβωση |
|---|---|
| Κατεργασία: | CNC κατεργασία |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
Πετώντας μέρη μετάλλων ODM cOem, χυτά ακρίβεια συστατικά με την ανόπτηση
| Σχήμα σχεδίων: | CAD/PDF/DWG/IGS/STP |
|---|---|
| Επιθεώρηση: | 100% επιθεώρηση |
| Ανοχή: | ±0.1mm |
Στίλβωση των χαμένων πετώντας μερών κεριών για τα βιομηχανικά μηχανικά μέρη
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Θερμική επεξεργασία: | Ανόπτηση |
| Βάρος: | 1-100kg |
Πετώντας μέρη μετάλλων ASTM, πετώντας τμήματα ακρίβειας με την υποβολή σε ανοδική οξείδωση αμμόστρωσης
| Ανοχή: | ±0.001mm |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μηχανήματα, αυτοκίνητα, κ.λπ. |
| Σχήμα σχεδίων: | PDF, IGS, STP, Κ.ΛΠ. |
Χαμένα μέταλλο πετώντας μέρη κεριών, ακρίβεια CNC που επεξεργάζονται τα μέρη με την ανόπτηση στη μηχανή
| Συσκευασία: | Ξύλινη περίπτωση/παλέτα/χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM |
| Βάρος: | 1-100kg |

