Όλα τα Προϊόντα
-
πετώντας μέρη αργιλίου
-
Πετώντας μέρη βαρύτητας
-
Πετώντας μέρη μηχανημάτων
-
Πετώντας αυτοκίνητα μέρη
-
Ιατρικές ρίψεις
-
Πετώντας μέρη μοτοσικλετών
-
Πετώντας μέρη ακρίβειας
-
Μέρη εξοπλισμού αυτοματοποίησης
-
Ηλεκτρικές ρίψεις οχημάτων
-
Χαμένα πετώντας μέρη κεριών
-
Πετώντας μέρη μετάλλων
-
Ανταλλακτικά χύτευσης σιδηροδρόμων
λέξεις-κλειδιά [ aluminum casting parts ] αγώνας 209 προϊόντα.
Χυτά μέρη αργιλίου ακρίβειας συνήθεια για τα μέρη βιομηχανικών μηχανημάτων
| Φόρμα: | OEM/ODM |
|---|---|
| Ανοχή: | ±0.01mm |
| Διαδικασία: | Ρίψη |
Προσαρμοσμένη βιομηχανική υψηλή ακρίβεια 0.01mm ρίψεων κύβων βαρύτητας αλουμινίου ανοχή
| Διαστάσεις: | Απαιτήσεις ή δείγμα σχεδίων |
|---|---|
| Ποιοτικός έλεγχος: | 100% επιθεώρηση |
| Υλικό: | Αργίλιο |
Ακρίβεια κραμάτων αλουμινίου τα αυτοκίνητα μέρη CNC που επεξεργάζονται στη μηχανή που πετά για το αυτοκίνητο
| Βάρος: | 1-10kg |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Στίλβωση, ζωγραφική, υποβολή σε ανοδική οξείδωση |
| Συσκευασία: | Ξύλινη περίπτωση |
Πετώντας ρίψεις κραμάτων αργιλίου βαρύτητας με τη ζωγραφική του επιστρώματος σκονών
| όρος πληρωμής: | T/T, L/C, PayPal, Western Union |
|---|---|
| Υπηρεσία: | COem Serivice |
| Εξοπλισμός επιθεώρησης: | CMM, Προβολέας, Δοκιμαστής σκληρότητας, Δοκιμαστής αλατιού σε σπρέι |
Αυτοκίνητα πετώντας τμήματα υψηλής ακρίβειας με την υποβολή σε ανοδική οξείδωση στίλβωσης
| Εξοπλισμός: | Ρίψη κύβων Machine+CNC |
|---|---|
| OEM/ODM: | Διαθέσιμος |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
Αυτοκινητικά πετώντας τμήματα κραμάτων αλουμινίου, CNC που επεξεργάζονται τον πετώντας cOem μερών αυτοκινήτου στη μηχανή
| Υπηρεσία: | COem Serivice |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Στίλβωση, ζωγραφική, υποβολή σε ανοδική οξείδωση |
| OEM/ODM: | Διαθέσιμος |
Υποβάλλοντας σε ανοδική οξείδωση τα πετώντας αυτοκίνητα μέρη 0.01mm ζωγραφικής cOem ανοχής
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Υψηλή ακρίβεια |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου |
| Κατεργασία: | CNC κατεργασία |
CNC που επεξεργάζεται την αυτοκινητική υψηλή ακρίβεια τμημάτων ρίψης για το ODM οχημάτων στη μηχανή
| Τύπος επεξεργασίας: | Ρίψη |
|---|---|
| Κατεργασία: | CNC κατεργασία |
| Υπηρεσία: | COem Serivice |
Ρίψεις κραμάτων μαγνήσιου υψηλής ακρίβειας με την επένδυση υποβολής σε ανοδική οξείδωση στίλβωσης
| Ανοχή: | ±0.01mm |
|---|---|
| Μέθοδος ρίψης: | Ρίψη βαρύτητας |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου, κράμα ψευδάργυρου, κράμα μαγνήσιου, κράμα χαλκού |
Ακρίβεια κραμάτων αργιλίου που πετά τα αυτοκίνητα τμήματα μερών με CNC την κατεργασία
| Υπηρεσία: | COem Serivice |
|---|---|
| Κατεργασία: | CNC κατεργασία |
| MOQ: | 100 κομμάτι |

